Zateplené nohavice SILVINI RUBENZA TOP pánske

Kód: AD9217

Silvini
AD9217
3
55,00 €
S DPH
Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Tabuľka dát

Pohlavie
Pánske

Pánske športové zateplené elastické nohavice Rubenza Top s trakmi. Nohavice sú určené na jesenné, zimné a jarné využitie hlavne na beh, bežky, cyklistiku a ostatné športy. Nohavice Rubenza Top sú vyrobené zo zatepleného materiálu (90% polyester s 10% elastanom) s počesanou vnútornou stranou, ktorá je účinná na odvádzanie potu a slúži ako tepelná izolácia. Reflexné prvky na nohaviciach slúžia na lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť pri športe. Krátky bočný zips na dolnom okraji nohavíc a ďalší zamykací zips v páse zaisťujú komfort pri obliekaní. K zvýšeniu pohodlia na nohaviciach prispieva aj zvýšený pas a traky, ktoré výborne držia nohavice na mieste pri športovaní. Vrecko na zips na zadnom diele je vhodné na uskladnenie mobilu alebo iných drobností.
Technický opis
reflexné prvky
vrecko na zips na zadnom diele
zips v dolnom kraji nohavíc
plochý šev
Materiál
POWERterm - POWERtermzateplený materiál s fleecom na vnútornej strane, účinný pre odvod potu a tepelnú izoláciu
Ročné obdobie
jar, jeseň, zima
Šport
bežky, beh, cyklo