Triediť podľa

Cena
Výrobcovia
Viac... Menej
Veľkosť
Farba
Pohlavie
Filter
Adamo cyklosedlo

1.vstva, mikiny, vetrovky, vesty

1.vstva, mikiny, vetrovky, vesty

Compressport Winter Trail...

114,00 € Cena

Niekedy, aj počas chladných podmienok, vám postačí iba jedna vrstva. Tento bežecký dres s dlhým rukávom, ktorý je vyrobený najmä z merino vlny a polyamidu, vás udrží v optimálnej prevádzkovej teplote počas tréningu, alebo závodu aj v tých najchladnejších mesiacoch.

COMPRESSPORT zimná bežecká...

209,00 € Cena

Predná aj zadná časť, rovnako ako na ramenách, je použitá švajčiarska merino vlna, ktorá ponúka mimoriadnu termoreguláciu. Navyše, môžete počítať aj s antibakteriálnymi vlastnosťami vlny, ktoré zabránia nepríjemným športovým zápachom. Okrem vlny, je v týchto partiách využitá aj vonkajšia membrána Huricane 10/10, ktorá dodá absolútnu odolnosť voči vetru a dažďu.

Compressport WINTER...

229,00 € Cena

Táto bunda kombinuje ultraľahkosť s jedinečnou zbaliteľnosťou, vďaka čomu ju bez problému vložíte do svojho bežeckého batohu alebo bežeckého pásu bez toho, aby vám zabrala zbytočne veľkú časť priestoru. Vrchná časť bundy je vyrobená z membrány 10/10, ktorá je nepremokavá a vetru odolná pre maximálnu ochranu ramien a hrudníka. Strečový materiál ponúka úplnú voľnosť pohybu pri akejkoľvek outdoorovej aktivite. Sťahovaciu kapucňu zaiste oceníte počas veterných podmienok.

COMPRESSPORT funkčné tričko...

59,00 € Cena

Compressport prichádza s prvou ultraľahkou funkčnou 1.vrstvou, ktorá Vás optimálne chráni pred chladom a pritom Vás udržuje v suchu, či už tričko využívate pri akejkoľvek aktivite. 3D mikrovlákno zaisťuje, že sa pot a vlhkosť rýchlo odvádzajú od pokožky a udržuje stabilnú teplotu.